XPGBWT-L1-0000-00H51 dioda LED, biały zimny, jasność 139lm
Dioda LED dużej jasności świecenia
- kolor świecenia biały zimny
- jasność 139lm
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,13 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: XPGBWTL1000H51
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej jasności świecenia
| symbol | XPBBWT-L1-0000-00H51 |
| kolor świecenia | biały zimny |
| jasność | 139lm |
| barwa | 6200K |
| napięcie zasilające | 2,75V |
| prąd | 350mA |
| moc | 1W |
| kąt świecenia | 120° |
| współczynnik CRI | 70 |
| wymiar | 3,45x3,45x2,36mm |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.