XB7NA44 Przycisk panelowy chwilowy czerwony NO + NC
Panelowy przycisk chwilowy czerwony bez podświetlenia
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: SCHNXB7NA44
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy przycisk chwilowy czerwony bez podświetlenia
| symbol | XB7NA44 |
| typ | chwilowy |
| styki | 1NC + 1NO |
| obciążalność styków | 100mA / 250Vac |
| kolor przycisku | czerwony |
| podświetlenie | brak |
| otwór montażowy | Φ22mm |
| wymiar | Φ29x51,5mm |
| szczelność | IP20 / IP65 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.