Wtyk zasilający zalewany z przewodem DC 2,1/5,5/9,5mm długość 1,5
Wtyk zasilający DC z przewodem i filtrem
Wystaw opinię o produkcie
7,32 zł
Cena
7,32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
9,00 zł
Cena
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 7057
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk zasilający DC z przewodem i filtrem
| symbol | 7057 |
| typ | wtyk zasilający |
| średnica zewnętrzna | 5,5mm |
| średnica wewnętrzna | 2,1mm |
| długość | 9,5mm |
| prąd | 5A |
| wyjście | przewód z filtrem |
| długość przewodu | 1,5m |
Inni klienci kupili również ...
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.