Wtyk bananowy na przewód 4mm; niklowany 60V / 24A żółty
Wtyk bananowy izolowany montowany na przewód
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: A588-Y
Opis produktu
Opis produktu
Wtyka bananowy izolowany montowany na przewód
| symbol | A588-Y |
| typ | wtyk bananowy |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 24A |
| kolor izolacji | żółty |
| średnica wtyku | 4mm |
| długość całkowita | 44mm |
| montaż przewodu | przykręcany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.