Wtyk bananowy na przewód 4mm 60V / 10A czerwony
Wtyk bananowy montowany na przewód
Wystaw opinię o produkcie
2,44 zł
Cena
2,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,44 zł
Promocja trwa do %s
3,00 zł
Cena
3,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1.107-R
Opis produktu
Opis produktu
Wtyk bananowy montowany na przewód
| symbol | 1.107-R |
| typ | wtyk bananowy |
| napięcie znamionowe | 60V |
| prąd | 10A |
| kolor izolacji | czerwony |
| długość całkowita | 45mm |
| gniazdo bananowe | 4mm |
| montaż przewodu | lutowany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.