Rewelacyjny zasilacz.
Wtyczkowy zasilacz impulsowy 18V / 1,67A
Uniwersalny zasilacz impulsowy o nieregulowanym napięciu wyjściowym
- napięcie wyjściowe 18V
- prąd 1,67A
- wtyk DC 6,3x2,4mm
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 18V 1,67A
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalny zasilacz impulsowy o nieregulowanym napięciu wyjściowym
| symbol | 18V 1,67A |
| typ | zasilacz impulsowy wtyczkowy |
| napięcie zasilające | 230Vac / 50Hz |
| napięcie wyjściowe | 18Vdc |
| prąd | 1,67A |
| moc | 30W |
| wyjście | wtyk DC 6,3x2,4mm |
| przewód | ok. 1m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Anonimowa opinia