Woltomierz i amperomierz czerwony / niebieski LED, zakres 0 - 99,9Vdc / 10A
Panelowy miernik cyfrowy z wyświetlaczem LED umożliwiającym jednoczesny odczyn napięcia i prądu
Wystaw opinię o produkcie
22,76 zł
Cena
22,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,76 zł
Promocja trwa do %s
28,00 zł
Cena
28,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: VALED_1
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy miernik cyfrowy z wyświetlaczem LED umożliwiającym jednoczesny odczyn napięcia i prądu
| symbol | 007958 |
| typ | woltomierz / amperomierz panelowy |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| wyświetlacz | LED, czerwony - woltomierz; niebieski - amperomierz |
| zakres pomiaru napięcia | 0-99,9Vdc |
| zakres pomiaru prądu | do 10A |
| wbudowany bocznik | tak |
| wymiary | 48x29x22mm |
| otwór montażowy | 46x26mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.