Woltomierz, amperomierz, częstotliwość LED 500V, 100A, 100Hz
Panelowy miernik LED napięcia, prądu i częstotliwości. Pomiaru wyświetlane na trzech niezależnych wyświetlaczach LED.
Wystaw opinię o produkcie
42,28 zł
Cena
42,28 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
42,28 zł
Promocja trwa do %s
52,00 zł
Cena
52,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
52,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 010438
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy miernik LED napięcia, prądu i częstotliwości. Pomiaru wyświetlane na trzech niezależnych wyświetlaczach LED.
| zakres pomiaru napięcia | 20-500Vac |
| zakres pomiaru prądu | 0-100A |
| zakres pomiaru częstotliwości | 0-100Hz |
| wyświetlacz | 3x LED czerwony |
| przekładnik | tak zewnętrzny |
| długość przewodu przekładnika | 25cm |
| średnica zewnętrzna przekładnika | 32,5mm |
| średnica wewnętrzna przekłądnika | 15mm |
| otwór montażowy | 20mm |
| wymiary | 30x30x40mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.