WSN15-W wąż spiralny 15 "biały" (10mb)
Wąż spiralny do oplatania przewodów
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: WSN15-W
Opis produktu
Opis produktu
Wąż spiralny do oplatania przewodów
| symbol | WSN15-W |
| typ | wąż spiralny - oplot |
| kolor | biały |
| średnica zewnętrzna | 15mm |
| grubość ścianki | 1,5mm |
| temperatura pracy | -40°C / 70°C |
| materiał | PCV |
| opakowanie | 10m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.