WSN10-B wąż spiralny 10 "czarny" (10mb)
Wąż spiralny do oplatania przewodów.
Wystaw opinię o produkcie
16,26 zł
Cena
16,26 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
20,00 zł
Cena
20,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: WSN10-B
Opis produktu
Opis produktu
Wąż spiralny do oplatania przewodów
| symbol | WSN10 |
| typ | wąż spiralny - oplot |
| kolor | czarny |
| średnica zewnętrzna | 10mm |
| grubość ścianki | 1,5mm |
| temperatura pracy | -40°C / 70°C |
| materiał | PCV |
| opakowanie | 10m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.