WK812 przełącznik krańcowy, dźwignia 28mm
Wyłącznik krańcowy z dźwignią metalową
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: PRZEL074
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik krańcowy z dźwignią metalową
| symbol | WK812 |
| typ | przełącznik krańcowy z dźwignią |
| konfiguracja styku | ON-(ON) |
| napięcie znamionowe | 250V |
| prąd | 5A |
| długość dźwigni | 28mm |
| szerokość dźwigni | 4mm |
| wyprowadzenia | konektor 6,4.0,8mm |
| wymiary | 28,8x15,8x10,3mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.