W22F10EG12/S przełącznik wandaloodporny zielony RING OFF-ON
Przycisk wandaloodporny podświetlany zielony ring
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: W22F10EG12/S
Opis produktu
Opis produktu
Przycisk wandaloodporny podświetlany zielony ring
| symbol | W22F10EG12/S |
| typ | przycisk wandaloodporny |
| styk | OFF-ON |
| obciążalność styku | 3A / 250Vac |
| podświetlenie | zielony 12V |
| otwór montażowy | 22mm |
| szczelność | IP67 |
| wyprowadzenia | konektor |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.