W16B10/C przycisk monostabilny wandalodporny
Przycisk panelowy wandaloodporny monostabilny
Wystaw opinię o produkcie
11,38 zł
Cena
11,38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
11,38 zł
Promocja trwa do %s
14,00 zł
Cena
14,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: W16B10/C
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | W16B10/C |
| ilość styków | 1 |
| konfiguracja styków | 1x NO |
| typ przełącznika | monostabilny |
| obciążenie styków | 2A / 36Vdc |
| temperatura pracy | -20°C / 55°C |
| montaż | na panel |
| otwór montażowy | 16mm |
| wyprowadzenia | styki przykręcane |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.