Volton moduł LED, moc 0,48W, 24Vdc biały zimny
Moduł LED o mocy świecenia 0,48W, kolor świecenia zimny biały
Wystaw opinię o produkcie
2,85 zł
Cena
2,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,85 zł
Promocja trwa do %s
3,50 zł
Cena
3,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: VOLTON 0,48W
Opis produktu
Opis produktu
Moduł LED ogólnego zastosowania np. kasetony, banery LED-owe
| symbol | Volton 0,48W |
| typ | moduł LED |
| kolor świecenia | zimny biały |
| napięcie zasilające | 24Vdc |
| moc świecenia | 0,48W |
| jasność | 53lm |
| kąt świecenia | 170° |
| wymiary | 41x17x10,5mm |
| temperatura pracy | -20°C / 50°C |
| szczelność | IP67 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.