V0218 ładowarka samochodowa USB basic 5V / 1A
Ładowarka samochodowa basic z złączem USB
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: V0218
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Ładowarka samochodowa basic z złączem USB
| symbol | V0218 |
| typ | ładowarka samochodowa |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| napięcie wyjściowe | 5Vdc |
| prąd | 1A |
| moc | 5W |
| ilość wyjść | 1 |
| wyjście | złącze USB A |
| kolor | czarny |
| wskaźnik LED | tak |
| zabezpieczenie | przeciążenie, przepięcie, zwarcie |
| wymiary | 57x28mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.