V0215 ładowarka samochodowa USB quik USB 3.0; 5V / 3A
Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego ładowania z wyjście typu USB 3.0
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: V0215
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego ładowania z wyjście typu USB 3.0
| symbol | V0215 |
| typ | ładowarka samochodowa |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| napięcie wyjściowe | Qualcomm 3,6-12Vdc |
| prąd | 1,5 - 3A |
| moc | 18W |
| ilość wyjść | 1 |
| wyjście | złącze USB 3.0 |
| kolor | czarny |
| sygnalizacja LED | tak |
| zabezpieczenie | przepięciowe, przeciążeniowe, zwarciowe |
| wymiary | 60x32x33mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.