V0212 ładowarka samochodowa 2x USB 2,1A
Ładowarka samochodowa z podwójnym gniazdem USB
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: V0212
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Ładowarka samochodowa z podwójnym gniazdem USB
| symbol | V0212 |
| typ | ładowarka samochodowa USB |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| napięcie wyjściowe | 5Vdc |
| prąd | 2,1A |
| wyjście | 2x gniazdo USB |
| zabezpieczenie | przeciążeniowe, przepięciowe, zwarciowe |
| kontrolka | LED niebieska |
| temperatura pracy | 0°C / 25°C |
| wymiary | 23x49x84mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.