UT658 tester portu USB
UNI-T UT65B to kompaktowy, podstawowy cyfrowy multimetr uniwersalny z ręczną zmianą zakresów pomiarowych. Należy do ekonomicznej serii mierników UNI-T i jest przeznaczony dla hobbystów, studentów oraz do podstawowych zastosowań domowych, oferując niezbędne funkcje pomiarowe.
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: UT658
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
| symbol | UT65B |
| napięcie | 3 - 9V |
| prąd | 0 - 3A |
| pojemność | 0 - 9999mAh |
| przekroczenie zakresu | tak |
| pamięć pomiaru | 10 dla różnych urządzeń |
| wymiary | 80x28x11mm |
| port | kompatybilne USB 2.0 |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.