UT60G miernik cyfrowy uniwersalny 1000V, 10A, 40M, 100uF, 10MHz
UNI-T UT60G to zaawansowany, laboratoryjny cyfrowy multimetr stołowy. Jest to precyzyjne urządzenie o wysokiej dokładności, przeznaczone do stacjonarnych zastosowań w laboratoriach, warsztatach badawczo-rozwojowych oraz na liniach produkcyjnych.
Wystaw opinię o produkcie
186,99 zł
Cena
186,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
186,99 zł
Promocja trwa do %s
230,00 zł
Cena
230,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
230,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: UT60G
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalny miernik cyfrowy umożliwiający pomiar napięcia, prądu, rezystancji, pojemności, częstotliwości i temperatury.
| symbol | UT60G |
| napięcie DC | 400mV, 4V, 40V, 400V, 1000V |
| napięcie AC | 4V, 40V, 400V, 750V |
| prąd DC | 400uA, 4mA, 40mA, 400mA, 4A, 10A |
| prąd AC | 400uA, 4mA, 40mA, 400mA, 4A, 10A |
| rezystancja | 400Ω, 4k, 40k, 400k, 4M, 40M |
| pojemność | 40nF, 400nF, 4uF, 40uF, 100uF |
| częstotliwość | 10Hz - 10MHz |
| temperatura | -40°C - 1000°C |
| wypełnienie | 0,1% - 99,9% |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.