UT232 miernik cęgowy moc czynna, bierna, pozorna 600Vac, 1000Aac;
UNI-T UT232 to zaawansowany miernik cęgowy zaprojektowany do kompleksowych pomiarów parametrów sieci elektroenergetycznych, w tym mocy czynnej, biernej i pozornej, a także prądu i napięcia przemiennego. Urządzenie to charakteryzuje się funkcją True RMS i możliwością rejestracji danych.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT232
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Miernik cęgowy z automatyczną zmiana zakresów pomiarowych, umożliwiający pomiar prądu zmiennego. Posiada funkcję True RMS, Data Hold, pomiar Min / Max. Jak również umożliwia pomiar mocy czynnej, biernej i pozornej
| symbol | UT232 |
| napięcie AC | 20V, 100V, 300V, 600V |
| prąd AC | 40A, 100A, 400A, 1000A |
| moc czynna | 0.01kW - 600kW |
| moc pozorna | 0.01kVA - 600kVA |
| moc bierna | 0.01kVAr - 600kVAr |
| współczynnik mocy | 0.3 - 1 (pojemnościowy lub indukcyjny) |
| przesunięcie fazowe | 0° - 360° |
| częstotliwość | 20Hz-500Hz |
| energia czynna | 1 - 9999 kWh |
pozostałe funkcje
- automatyczna zmiana zakresów
- Single-phase 2-wire - pomiar sieci 1-fazowej dwuprzewodowej
- 3-phase 3-wire - pomiar sieci 3-fazowej trójprzewodowej
- 3-phase 4-wire - pomiar sieci 3-fazowej czteroprzewodowej
- True RMS
- Calibration Feature
- Data Logging - zapamiętywanie do 99 pomiarów
- Data Recall - odczyt wyników pomiarowych z pamięci
- Max/Min Mode - pomiary wartości maksymalnej i minimalnej
- Data Hold
- podświetlanie ekranu
- wyświetlanie ikon
- auto OFF
- wskaźnik baterii
- wyświetlacz 9999
- analogowy bargraf
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.