UT231 miernik cęgowy moc czynna, bierna, pozorna 600Vac, 1000Aac;
UNI-T UT231 to zaawansowany miernik cęgowy przeznaczony do kompleksowych pomiarów parametrów sieci elektroenergetycznych jednofazowych, w tym mocy czynnej, pozornej, biernej, energii czynnej oraz współczynnika mocy (Power Factor). Jest to profesjonalne narzędzie z funkcją pomiaru True RMS i rejestracją danych.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT231
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny miernik cęgowy z możliwością pomiaru mocy: czynnej, biernej, pozornej
| symbol | UT231 |
| napięcie AC | 15V, 100V, 300V, 600V |
| prąd AC | 40A, 100A, 400A, 1000A |
| moc czynna | 0.01kW - 600kW |
| moc pozorna | 0.01kVA - 600kVA |
| moc bierna | 0.01kVAr - 600kVAr |
| współczynnik mocy | 0.3 - 1 (pojemnościowy lub indukcyjny) |
| kąt przesunięcia fazowego | 0° - 360° |
| częstotliwość | 20Hz - 500Hz |
| energia czynna | 1 - 9999kW |
| temperatura | -50°C / 1300°C |
pozostałe funkcje
- zmiana zakresów automatyczna
- pomiar sieci jednofazowej dwuprzewodowej
- True RMS
- funkcja kalibracji
- zapamiętanie wyników 99
- odczyt danych MIN / MAX
- Data Hold
- USB
- podświetlany wyświetlacz
- auto OFF
- wyświetlacz 9999
- bargraf
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.