UT206 miernik cęgowy 600Vac/dc, 1000Aac, 40M, 100µF, 10MHz
UNI-T UT206 to cyfrowy multimetr cęgowy, który umożliwia pomiar dużych natężeń prądu przemiennego AC do 1000A bez przerywania obwodu. Urządzenie łączy funkcje cęgów z możliwościami standardowego multimetru, oferując pomiar napięcia AC/DC, rezystancji, a także zaawansowane funkcje, takie jak pomiar temperatury, pojemności i częstotliwości.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT206
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny miernik cęgowy
| symbol | UT206 |
| napięcie DC | 1m - 4V , 40V, 400V, 600V |
| napięcie AC | 1uV - 400mV, 4V, 400V, 600V |
| prąd AC | 400A, 1000A |
| rezystancja | 0,1 - 400Ω, 4K, 40K, 400K, 4M, 40M |
| pojemność | 40nF, 400nF, 4uF, 40uF, 100uF |
| częstotliwość | 10Hz - 10MHz |
| temperatura | -40°C / 1000°C |
pozostałe funkcje
- zmiana zakresów automatyczna
- tester diod
- buzzer
- wyświetlanie ikon
- podświetlenie wyświetlacza
- wskaźnik baterii
- Data Hold
- Relative Mode
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.