UT205 miernik cęgowy 600Vac/dc, 1000Aac, 40M, 200µF, 10MHz
UNI-T UT205 to profesjonalny, cyfrowy multimetr cęgowy, który umożliwia bezpieczny pomiar dużych natężeń prądu przemiennego AC bez konieczności przerywania obwodu, a także oferuje szeroki zakres standardowych funkcji multimetru.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT205
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Miernik cęgowy z automatyczną zmiana zakresów pomiarowych, umożliwiający pomiar prądu zmiennego. Posiada funkcję Data Hold
| symbol | UT205 |
| napięcie AC | 4V, 40V, 400V, 600V |
| napięcie DC | 400mV, 4V, 40V, 400V, 600V |
| prąd AC | 400A, 1000A |
| rezystancja | 400Ω, 4k, 40k, 400k, 4M, 40M |
| pojemność | 4nF, 40nF, 400nF, 4uF, 40uF, 200uF |
| częstotliwość | 10Hz / 10MHz |
| wypełnienie | 0.1% - 99.9% |
pozostałe funkcje
- zmiana zakresów automatyczna
- tester diod
- buzzer
- pomiary względne
- Data Hold
- podświetlany wyświetlacz
- wyświetlanie ikon
- funkcja oszczędzania baterii
- rozwarcie szczęk 40mm
- wskaźnik baterii
- wyświetlacz 3999
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.