UT136 uniwersalny miernik cyfrowy 500V, 10A, 40M, 100uF
UNI-T UT136 to seria kompaktowych multimetrów cyfrowych z automatyczną zmianą zakresów (autoranging), zaprojektowana z myślą o domowych majsterkowiczach i hobbystach. Urządzenia te charakteryzują się kieszonkowym rozmiarem i maksymalnym odczytem 4000 zliczeń.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT136
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
Lechpol Electronics Leszek Spółka Komandytowa
Garwolińska 1
08-400 Miętne, Polska
Opis produktu
Uniwersalny miernik cyfrowy umożliwiający pomiar napięcia, prądu, rezystancji, pojemności i częstotliwości
| symbol | UT136 |
| napięcie stałe | 400mV, 4V, 40V, 500V |
| napięcie zmienne | 400mV, 4V, 40V, 400V |
| prąd stały | 400uA, 4mA, 40mA, 400mA, 4A, 10A |
| prąd zmienny | 400uA, 4mA, 40mA, 400mA, 4A, 10A |
| rezystancja | 400Ω, 4K, 40K, 400K, 4M, 40M |
| pojemność | 4nF, 40nF, 400nF, 4uF, 40uF, 100uF |
| częstotliwość | 10kH - 10MHz |
| współczynnik wypełnienia | 0,1% - 99,9% |
pozostałe parametry
- tester ciągłości
- automatyczny wyłącznik
- sygnalizator rozładowanej baterii
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.