UT 105+ miernik cyfrowy uniwersalny True RMS 1000V, 10A, 40M
UNI-T UT105+ to nowoczesny, cyfrowy multimetr uniwersalny z funkcją True RMS, przeznaczony do zastosowań motoryzacyjnych. Jest to ulepszona wersja popularnej serii UT100, która łączy podstawowe funkcje multimetru z dedykowanymi pomiarami do diagnostyki systemów samochodowych.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UT105+
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Uniwersalny miernik cyfrowy umożliwiający pomiar napięcia, prądu, rezystancji, pojemności temperatury.
specyfikacja produktu
| symbol | UT105+ |
| napięcie DC | 400mV, 4V, 40V, 1000V |
| napięcie AC | 600mV, 6V, 60V, 1000V |
| prąd AC | 4mA, 40mA, 400mA, 10A |
| prąd DC | 4mA, 40mA, 400mA, 10A |
| rezystancja | 400Ω, 4K, 40K, 400K, 4M, 40M |
| częstotliwość | 10Hz - 10MHz |
| temperatura | -40°C / 1000°C |
| VFC | 1000V |
| RPA obr/min | 2STR / 4STR |
pozostałe parametry
- max wskazanie 4000
- ręczna zmiana zakresów
- tester ciągłości, diod, tranzystorów
- cykl pracy
- alarm wysokiego napięcia
- alarm przeciążenia
- alarm wysokiego prądu
- wskaźnik niskiego napięcia baterii
- podświetlenie
- AUTO OFF
- Data HOLD
- pomiar MAX, MIN, REl
- VFC
- tester akumulatorów 12V
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.