UC2844D kontroler PWM, SO14
Układ kontrolera PWM do zastosowań w zasilaczach impulsowych
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: UC2844D
Opis produktu
Opis produktu
Układ kontrolera PWM do zastosowań w zasilaczach impulsowych
| symbol | UC2844D |
| typ | kontroler PWM |
| napięcie zasilające | 16-30V |
| napięcie pracy | 10-30V |
| prąd wyjściowy | 1A |
| częstotliwość | 47-500kHz |
| topologia | boost, buck, flyback, forward |
| obudowa | SO14 |
| montaż | powierzchniowy |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.