U4HS sterownik radiowy czterokanałowy z pilotem
Radiolinia czterokanałowa z dwoma pilotami w zestawie
- praca monostabilna / bistabilna
- wyjście przekaźnik NO/NC
- ilość wyjść 4
- zasięg działania do 100m (teren otwarty)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: U4HS
Opis produktu
Radiolinia czterokanałowa z dwoma pilotami w zestawie
| symbol | U4HS |
| typ | sterownik radiowy 4 kanałowy |
| ilość kanałów | 4 |
| napięcie zasilające | 12Vdc |
| wyjście | przekaźnik NO/NC |
| częstotliwość pracy | 433,92MHz |
| max ilość pilotów | 104 |
| zasięg działania | do 100m (teren otwarty) |
| tryby pracy | - monostabilny (włączenie czasowe 0,25s - 4h) - bistabilny (włączenie / wyłączenie trwałe) |
| funkcja | przypisanie dowolnych przycisków pilota do wyjść |
| wyjście dodatkowe | tranzystorowe otwarty kolektor (1A / 60V) |
| sygnalizacja LED | tak |
| wyjście | przekaźnik |
| temperatura pracy | -20°C / 50°C |
| wymiary odbiornik | 96x62x25mm |
| wymiary pilot | 50x37x14mm |
Sterownik radiowy U4HS jest to kontynuacja poprzedniego modelu DWB100HS.
Zestaw składa się z dwóch polotów radiowychDWB100HT oraz mniejszego odbiornika superheterodynowego U2HS,
charakteryzujący się poprawioną czułością, selektywnością oraz zgodnością z wytycznymi UE w zakresie urządzeń zdalnego sterowania.
Nowości w zestawie U2HS
- część jednoprzyciskowych polotów steruje wyjściem 1 a inna wyjściem 2
- jeden przycisk obsługuje oba wyjścia na raz
- jeden przycisk włącza drugi wyłącza
Tryby pracy sterownika
- pilot włącza wyjście na zaprogramowany czas, kolejne naciśnięcie przycisku skutkuje przedłużeniem czasu załączania
- pilot naprzemiennie włącza / wyłącza wyjście
- pilot włącza wyjście na zaprogramowany czas, z możliwością wcześniejszego jego wyłączenia
- pilot naprzemiennie wyłącza / wyłącza wyjście, z wyjątkiem w przypadku gdy jedno wyjście jest załączone drugiego nie można włączyć
- wyjście działa tak długo (jest załączone) jak długo jest załączony pilot
- jeden przycisk pilota włącza, drugi wyłącza wyjście
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.