U.FL-2LPHF6-068N1T-A-100 przewód koncentryczny RF
Wysokiej jakości przewód koncentryczny zakończony obustronnie wtykami U.FL (seria U.FL-LP), zaprojektowany do niezawodnej transmisji sygnałów wysokiej częstotliwości w ograniczonej przestrzeni. Idealny do modułów bezprzewodowych (Wi-Fi, Bluetooth, GPS), urządzeń IoT oraz elektroniki mobilnej.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: UFL2LPHF6068N1TA-100
Opis produktu
Wysokiej jakości przewód koncentryczny zakończony obustronnie wtykami U.FL (seria U.FL-LP), zaprojektowany do niezawodnej transmisji sygnałów wysokiej częstotliwości w ograniczonej przestrzeni. Idealny do modułów bezprzewodowych (Wi-Fi, Bluetooth, GPS), urządzeń IoT oraz elektroniki mobilnej.
| symbol | U.FL.2LPHF6-068N1T-A-100 |
| typ | połączenie koncentryczne |
| długość przewodu | 100mm |
| rezystancja | 50Ω |
| częstotliwość pracy | 0-6GHz |
| złącze | 2x U.FL kątowe, kompatybilne z UMCC |
| częstotliwość | - optymalna do 6GHz - z wsparciem do 8GHz |
| kolor | szary |
| temperatura pracy | -40°C / 90°C |
Zastosowanie
laptopy, smartfony, tablety, drony, sprzęt medyczny oraz systemy automatyki przemysłowej i robotyki
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.