Tulejka kablowa izolowana podwójna 6x14 - ŻÓŁTA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana podwójna 6x14
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 601561
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana podwójna 6x14
| symbol | 601561 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 26mm |
| przewód | 6mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.