Tulejka kablowa izolowana podwójna 2x 1,0x10 - CZERWONA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana podwójna 2x 2x1,0
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 601554
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana podwójna 2x 2x1,0
| symbol | 601554 |
| typ | tulejka kablowa podwójna |
| długość całkowita | 17mm |
| przewód | 2x1mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.