Tulejka kablowa izolowana podwójna 0,5x8 - BIAŁA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana podwójna 0,5x8
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 601550
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana podwójna 0,5x8
| symbol | 601550 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 15mm |
| przewód | 0,5mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.