Tulejka kablowa izolowana 6x12 - ŻÓŁTA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 6x12
Wystaw opinię o produkcie
18,70 zł
Cena
18,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17,89 zł
Promocja trwa do %s
23,00 zł
Cena
23,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
22,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 601245
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 6x12
| symbol | 601245 |
| typ | pojedyncza 6x12 |
| długość całkowita | 16mm |
| przewód | 6mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.