Tulejka kablowa izolowana 2,5x10 - NIEBIESKA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 2,5x10
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 601236
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 2,5x10
| symbol | 601236 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 14mm |
| przewód | 2,5mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.