Tulejka kablowa izolowana 10x12 - CZERWONA (100szt)
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 10x12
Wystaw opinię o produkcie
20,33 zł
Cena
20,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,26 zł
Promocja trwa do %s
25,00 zł
Cena
25,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 601250
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 10x12
| symbol | 601250 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 22mm |
| przewód | 10mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.