Tulejka kablowa izolowana 1,5x10 (100szt)
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 1,5x10
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: 1174289
Opis produktu
Opis produktu
Tulejka kablowa izolowana pojedyncza 1x10
| symbol | 1174289 |
| typ | tulejka izolowana |
| długość całkowita | 16mm |
| przewód | 1,5mm |
| materiał | miedź elektrolityczny, cynowana |
| izolacja | poliamid |
| temperatura pracy | -55°C / 105°C |
| opakowanie | 100szt |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.