Termostat bimataliczny zwarty 90°C; 250V / 5A
Termostat bimetaliczny
- temperatura pracy 90°C
- rodzaj normalnie zamknięty
- wyprowadzenia przewody
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: AM03-090
Opis produktu
Opis produktu
Termostat bimetaliczny o temperaturze pracy 45°C
| symbol | AM03-090 |
| typ | termostat bimetaliczny |
| rodzaj | normalnie zamknięty |
| temperatura pracy | 90°C |
| napięcie | 250Vac |
| prąd | 5A |
| wymiary | 15x7,3x3,9mm |
| wyprowadzenia | przewody |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.