Termistor NTC 3,3K
Termistor typu NTC - wzrost temperatury powoduje zmniejszenie jego rezystancji
Wystaw opinię o produkcie
2,03 zł
Cena
2,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,03 zł
Promocja trwa do %s
2,50 zł
Cena
2,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: NTC 3,3K
Opis produktu
Opis produktu
Termistor NTC
| symbol | NTC 3,3K |
| typ | termistor |
| charakterystyka | NTC |
| rezystancja | 3,3K |
| moc | 500mW |
| strata materialna | 4000K |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.