Termistor NTC 100K
Termistor typu NTC - wzrost temperatury powoduje zmniejszenie jego rezystancji
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,22 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: NTC 100K
Opis produktu
Opis produktu
Termistor NTC
| symbol | NTC 100K |
| typ | termistor |
| charakterystyka | NTC |
| rezystancja | 100K |
| moc | 500mW |
| strata materialna | 4000K |
| temperatura pracy | -55°C / 125°C |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.