TYN253GN przetwornica AC/DC, SO8
Układ przetwornicy AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
4,07 zł
Cena
4,07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,07 zł
Promocja trwa do %s
5,00 zł
Cena
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TYN253G
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 5,8V, prądzie 150mA i mocy 2W
| symbol | TNY253GN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 2W |
| częstotliwość przełączania | 44kHz |
| napięcie wyjściowe | 5,8V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | 31Ω |
| prąd wyjściowy | 150mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.