TSGE2 elektryczny wyłącznik czasowy TD
Urządzenie umożliwiające czasowe sterowanie włączaniem / wyłączaniem odbiornika.
Programator umożliwia ustawienie 16 kombinacji czasowych dni tygodnia a w każdym max 8
cykli włączenia / wyłączenia. Posiada wewnętrzny akumulator.
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TSGE2
Opis produktu
Opis produktu
Elektroniczny wyłącznik czasowy z wyświetlaczem LCD i montażem na szynę DIN
| symbol | TSGE2 |
| typ | wyłącznik czasowy |
| dokładność programowania | 1 minuta |
| dokładność pracy | 1 minuta / miesiąc |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| obciążenie | - rezystancyjne 16A / 3500W - indukcyjne 3A |
| podtrzymanie zasilania | wbudowana bateria 1,2V NiMH |
| obudowa | tworzywo ABS |
| temperatura pracy | -10°C / 40°C |
| szczelność | IP20 |
| montaż | szyna DIN |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.