TS914N wzmacniacz operacyjny DIP14
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 4
- pasmo przenoszenia 800kHz
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TS914N
Opis produktu
Opis produktu
Poczwórny wzmacniacz operacyjny
| symbol | TS914N |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 4 |
| pasmo przenoszenie | 800kHz |
| szybkość narastania | 0,5V/μs |
| napięcie zasilające | 2,7 - 16V |
| temperatura pracy | -65°C / 150°C |
| obudowa | DIP14 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.