TS912IN wzmacniacz operacyjny DIP8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 8
- pasmo przenoszenia 800kHz
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TS912IN
Opis produktu
Opis produktu
Podwójny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 800kHz
| symbol | TS912IN |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 800kHz |
| szybkość narastania | 1,6V/μs |
| napięcie zasilające | 2,7-16V |
| temperatura pracy | -40°C / 125°C |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.