TS19371CX6 sterownik białych diod LED, 126 - segmentowy; SOT26
Sterownik LED 126 - segmentowy z wykorzystaniem konwertera Step-Up, zasilania 12V i częstotliwości odświeżania wynoszącym 1,2MHz.
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TS19371CX6
Opis produktu
Opis produktu
Układ TS19371CX6 jest układem zaprojektowanym do zasilania białych diod LED z wykorzystaniem konwertera typu Step-Up. Układ umożliwia obsługę do 126 diod LED z zasilacza o napięciu wyjściowym 12V. Częstotliwość odświeżania wynosi 1,2MHz.
| symbol | TS19371CX6 |
| napięcie zasilające | 2,5-18V |
| prąd znamionowy | 2,1-3,0mA |
| częstotliwość przełączania | 0,8-1,6MHz |
| prąd przełączania | 650mA |
| napięcie FB | 10V |
| napięcie SW | 36V |
| napięcie CTRL | 10V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOT26 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.