TRISET-113PE żelowany przewód koncentryczny RG6
Przewód koncentryczny umożliwiający budowę instalacji antenowych zarówno jednorodzinnych jak i zbiorczych.
Przewód można z powodzeniem stosować do budowy instalacji naziemnej
- telewizja cyfrowa DVB-T2
- radio FM / DAB
- telewizja satelitarna
Wykonany z powłoki PE (polietylenowa) umożliwiającej zastosowanie do instalacji zewnętrznych i ziemnych.
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: TRISET-113PE
Opis produktu
Przewód koncentryczny umożliwiający budowę instalacji antenowych zarówno jednorodzinnych jak i zbiorczych.
Przewód można z powodzeniem stosować do budowy instalacji naziemnej
- telewizja cyfrowa DVB-T2
- radio FM / DAB
- telewizja satelitarna
Wykonany z powłoki PE (polietylenowa) umożliwiającej zastosowanie do instalacji zewnętrznych i ziemnych.
| symbol | TRISET-113PE |
| typ | żelowany przewód koncentryczny |
| standard przewodu | RG6 |
| impedancja | 75Ω |
| zastosowanie | instalacja antenowa ekranowana (do ziemi) |
| rodzaj żyły | miedź |
| średnica żyły | 1,13mm |
| średnica dielektryka | 4,8mm |
| średnica zewnętrzna | 6,8mm |
| temperatura pracy | -30°C / 70°C |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.