TPS62732DRYT przetwornica DC/DC SOT23-6
Miniaturowa przetwornica DC/DC do pracy w urządzeniach przenośnych co skutkuje bardzo małym zapotrzebowaniem na prąd podczas jej użytkowania.
Wystaw opinię o produkcie
7,72 zł
Cena
7,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,72 zł
Promocja trwa do %s
9,50 zł
Cena
9,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,50 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TPS62732DRYT
Opis produktu
Opis produktu
Miniaturowa przetwornica DC/DC do pracy w urządzeniach przenośnych co skutkuje bardzo małym zapotrzebowaniem na prąd podczas jej użytkowania.
| symbol | TPS62732DRYT |
| napięcie zasilające | 1,9-3,9V |
| napięcie wyjściowe | 1,9V |
| prąd wyjściowy | 100mA |
| moc | |
| ilość wyjść | 1 |
| wymiar | 1x1,5x0,6mm |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOT23-6 |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.