TPS62730DRY stabilizator impulsowy 2,1V / 100mA, SON6
Nieregulowany stabilizator napięcia 2,1V
Wystaw opinię o produkcie
6,50 zł
Cena
6,50 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,50 zł
Promocja trwa do %s
8,00 zł
Cena
8,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,00 zł
Promocja trwa do %s
do wyczerpania zapasów
Niedostępny
Kod produktu: TPS62730DRY
Opis produktu
Opis produktu
Nieregulowany stabilizator napięcia 2,1V
| symbol | TPS62730DRY |
| napięcie wyjściowe | 2,1V |
| prąd wyjściowy | 100mA |
| napięcie zasilające | 1,9-3,9V |
| częstotliwość | 3MHz |
| topologia | buck (step down) |
| obudowa | SON6 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.