TOP258GN przetwornica AC/DC, SMD-8C
Układ przetwornicy AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
10,57 zł
Cena
10,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
13,00 zł
Cena
13,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TOP258GN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC
| symbol | TOP258GN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| napięcie zasilające | 300mV - 9V |
| napięcie wyjściowe | 700V |
| moc | 48W |
| częstotliwość | 132kHz |
| temperatura pracy | -40°C / 150°C |
| obudowa | SMD-8C |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.