TOP224PN przetwornica AC/DC, DIP8
TOP224PN to zintegrowany układ scalony przetwornicy AC/DC z rodziny TOPSwitch-II firmy Power Integrations. Jest to popularny sterownik do budowy prostych i niezawodnych zasilaczy impulsowych o mocy do 35 W.
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TOP224PN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC
| symbol | TOP224PN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| napięcie wyjściowe | 5,7V |
| częstotliwość | 100kHz |
| moc wyjściowa | 20W |
| temperatura pracy | -40°C / 150°C |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.