TNY278PN przetwornica AC/DC, DIP8
TNY278PN to wysoce energooszczędny układ scalony przetwornicy AC/DC z rodziny TinySwitch-III firmy Power Integrations, przeznaczony do budowy zasilaczy impulsowych o mocy od 20,5 do 32W.
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: TNY278PN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 12V, prądzie 650mA i mocy 21,5W
| symbol | TNY278PN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 21,5W |
| częstotliwość przełączania | 132kHz |
| napięcie wyjściowe | 12V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | 5,2Ω |
| prąd wyjściowy | 650mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.