TNY268PN przetwornica AC/DC; moc 15W; DIP8
Układ przetwornicy AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: TNY268
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 5,8V, prądzie 588mA i mocy 15W
| symbol | TNY268PN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | 15W |
| częstotliwość przełączania | 132kHz |
| napięcie wyjściowe | 5,8V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | |
| prąd wyjściowy | 588mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.